Serveringsvagn
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SERVERINGSVAGN /BARBORD, mässing, 1900-talets mitt, 2 plan med skivor i glas, flaskställ nedtill, vagn på hjultrissor, höjd ca 80, 84x44 cm
Kuntoraportti
Slitage på handtag.
616196
Päivämäärä:
2019-02-19