Ovala oljemålningar 1 par 1700/1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GENREMÅLNINGAR, 1 par, ovala genremålningar, Francois Bouchers, Frankrike, hans efterföljare/skola, "Scène de Bergerie", olja på duk, ca 54x80 cm, yttermått ca 64x90 cm

Renoverade, kompletterade, krackeleringar

616201

2019-02-19