Ovala oljemålningar 1 par 1700/1800-tal
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GENREMÅLNINGAR, 1 par, ovala genremålningar, Francois Bouchers, Frankrike, hans efterföljare/skola, "Scène de Bergerie", olja på duk, ca 54x80 cm, yttermått ca 64x90 cm
Renoverade, kompletterade, krackeleringar
616201
2019-02-19