Corgi modellbilar
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CORGI MODELLFORDON, 12 st, 1960-70-tal, bestående av: Plymouth Sports Surburban, 2 st Ford Thunderbird, Chevrolet Impala, Chrysler Imperial, Ford Mustang Fastback, Buick Rivera, Oldsmobile Super 88, Chewrolet Camaro, Oldsmobile Tornado, Aston Martin, Chevrolet Corvair
Obetydliga skador
616203
2019-02-23