Corgi modellbilar

Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar
Corgi modellbilar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CORGI MODELLFORDON, 12 st, 1960-70-tal, bestående av: Plymouth Sports Surburban, 2 st Ford Thunderbird, Chevrolet Impala, Chrysler Imperial, Ford Mustang Fastback, Buick Rivera, Oldsmobile Super 88, Chewrolet Camaro, Oldsmobile Tornado, Aston Martin, Chevrolet Corvair

Obetydliga skador

616203

2019-02-23