Bengt Ossler oljemålning

Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning
Bengt Ossler oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BENGT OSSLER (1932-1998): "Stenbrott Bacoli Italien", signerad Ossler, olja på duk, ca 65x99 cm

616205

2019-02-26