Britta Molin oljemålning

Britta Molin oljemålning
Britta Molin oljemålning
Britta Molin oljemålning
Britta Molin oljemålning
Britta Molin oljemålning
Britta Molin oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITTA MOLIN (1926-2008): Komposition, signerad Molin, olja på duk, ca 51x62 cm

616211

2019-02-20