Rölakanmatta

Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, gallerimatta, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gröna och gula nyanser, signerad GS, ca 322x97 cm

616212

2019-02-20