Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HANS HOFMANN (Tyskland/USA, 1880-1966): Abstrakt komposition, signerad och daterad Hans Hofmann 61, akvarell och gouache, ca 19x25,5 cm
616239
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här