Hans Hofmann Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

28 000 SEK

25 000 SEK

HANS HOFMANN (Tyskland/USA, 1880-1966): Abstrakt komposition, signerad och daterad Hans Hofmann 61, akvarell och gouache, ca 19x25,5 cm

616239

2019-02-28