Lanterna H Henriksen Bergen Norge

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNA, H Henriksens EFTF Lanternefabrikk, Bergen, Norge, 1900-talets första hälft, koppar och glas, höjd ca 54 cm

Slitage

616256

2019-02-22