Hundertwasser
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike,1928-2000): Die Seereise I (The Journey I), 1967, signerad och numrerad Hundertwasser 12/15, etsning, ca 32x24 cm:
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
616257
2019-04-28