Hundertwasser

Hundertwasser
Hundertwasser
Hundertwasser
Hundertwasser
Hundertwasser
Hundertwasser

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike,1928-2000): Die Seereise I (The Journey I), 1967, signerad och numrerad Hundertwasser 12/15, etsning, ca 32x24 cm:

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

616257

2019-04-28