Akvarell fontän

Akvarell fontän
Akvarell fontän
Akvarell fontän
Akvarell fontän
Akvarell fontän
Akvarell fontän

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt motiv - Provence, signerad, akvarel ca 26,5x21,5 cm,

Påskrift på baksidan: inköpt i Nice 1952

616261

2019-02-20