Akvarell fontän
2019-02-20
616261
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt motiv - Provence, signerad, akvarel ca 26,5x21,5 cm,
Påskrift på baksidan: inköpt i Nice 1952