Halvalliansringar guld med diamanter

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

HALVALLIANSRINGAR, 4 st, 18 k röd/vitguld, med totalt 33 små åttkantslipade diamanter, stämplade Göteborg resp. Stockholm 1960-tal, ringstorlek ca 16,2-18 mm, total vikt ca 12,2 g

616263

2019-02-21