Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
HALVALLIANSRINGAR, 4 st, 18 k röd/vitguld, med totalt 33 små åttkantslipade diamanter, stämplade Göteborg resp. Stockholm 1960-tal, ringstorlek ca 16,2-18 mm, total vikt ca 12,2 g
616263
2019-02-21