Oljemålning oidentifierad konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNING, naivistiskt motiv från fiskehamn, signerad T Wendel 1898, olja på duk, ca 33 x 50

Något färgbortfall

616284

2019-02-20