Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BROSCHER, 7 st, HÄNGE, MEDALJONG, DOSA, RING, delvis silver, gulmetall, bandagat, lavasten, ett hårarbete, 1800/1900-tal
Zustandsbeschreibung
Delvis med lödningar, skador
616285
2019-02-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner