Broscher hänge dosa bandagat

Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat
Broscher hänge dosa bandagat

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BROSCHER, 7 st, HÄNGE, MEDALJONG, DOSA, RING, delvis silver, gulmetall, bandagat, lavasten, ett hårarbete, 1800/1900-tal

Zustandsbeschreibung

Delvis med lödningar, skador

616285

2019-02-21