Eva Englund skål för Pukeberg
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVA ENGLUND (1937-1998), skål, Pukeberg 1971, underfång i grågrönt, signerad design Eva Englund 1971, höjd ca 6, diameter ca 19 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas
Ett mikronagg i kanten
616293
2019-04-14