William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Kustmotiv med klippor, signerad W Gislander, olja på pannå, ca 28x37 cm

616307

2019-02-26