Sidobord och fällbord
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, med svarvad fot i björk resp, skiva fanérad i björk/masubjörk, höjd ca 73, 91x87
Brukssltiage, mindre reva i bordsskivan, lagning på undersida av skiva
616323
2019-02-20