Sidobord och fällbord

Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord
Sidobord och fällbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, med svarvad fot i björk resp, skiva fanérad i björk/masubjörk, höjd ca 73, 91x87

Brukssltiage, mindre reva i bordsskivan, lagning på undersida av skiva

616323

2019-02-20