Wilfredo Lam litografi

Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, 55/262, färglitografi, bladmått ca 60x48 cm

Ej examinerad ur ramen

616335

2019-02-20