Eric H Olson serigrafi

Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC H OLSON (1909-1995): Komposition i svart, grönt och rött, signerad Eric H Olson, numrerad 47/100, färgserigrafi, 59x67 cm

Oramad

616336

2019-02-20