Byrå Art Déco

Byrå Art Déco
Byrå Art Déco
Byrå Art Déco
Byrå Art Déco
Byrå Art Déco
Byrå Art Déco
Byrå Art Déco
Byrå Art Déco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, Art Déco 1930/40-tal, alm med intarsiadekor, dragknoppar i metall, H ca 65 cm, ca 84 x 45 cm

Små fanérskador, repor och fläckar, nyckel saknas, nyckelskylt skadad

616356

2019-02-20