Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Art Déco 1930/40-tal, alm med intarsiadekor, dragknoppar i metall, H ca 65 cm, ca 84 x 45 cm
Små fanérskador, repor och fläckar, nyckel saknas, nyckelskylt skadad
616356
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här