Leif Jacobson väggrelief

Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief
Leif Jacobson väggrelief

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF JACOBSON (född 1959): "Unity silver", väggrelief, silverfärgad keramik, kvinnofigurer, signerad och daterad Leif Jacobson 2013, numrerad 79/100, ca 29x19 cm

616372

2019-02-20