Skåp
2019-02-25
616381
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÅP, 1800-tal, polykromt bemålad av blommor, 2 delat, överdel med lådor och hyllor, smidesbeslag, höjd ca 201, 125x52 cm, nyckel finns
Retuscher, lagningar, komplettering