Teckningar

Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, ca 14 st, bl a oramad oljemålning på duk, samt akvarell av cirkus, bildytorna mellan ca 19x25 och 31x22,5 cm

Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.

616385

2019-02-23