Teckningar

Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, ca 27 st, bl a akvareller, 3 st av Greta Hesselgren, samt gouacher av Harald Östergren, bildytorna mellan ca 29x23 och 12x12 cm.

Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.

616390

2019-02-23