Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
DRAGKISTA, 2-delad, sengustaviansk, 1800-talets början, mahognyfanér, draghantag i mässing, höjd ca 97, 127x61 cm
Repor, fläckar
616392
2019-02-26