Säng gustaviansk stil

Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNG, furu, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, dekor av bandfläta, rosor samt knoppar i form av pinjekottar, bemålad i grått, rutig klädsel i rosa och vitt, bäddmått ca 200X90 cm, skruvar medföljer

Dekorbortfall, slitage, sprickor, knopparna lösa

616399

2019-02-25