Säng gustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNG, furu, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, dekor av bandfläta, rosor samt knoppar i form av pinjekottar, bemålad i grått, rutig klädsel i rosa och vitt, bäddmått ca 200X90 cm, skruvar medföljer
Dekorbortfall, slitage, sprickor, knopparna lösa
616399
2019-02-25