Damarbetsbord England

Damarbetsbord England
Damarbetsbord England
Damarbetsbord England
Damarbetsbord England
Damarbetsbord England
Damarbetsbord England
Damarbetsbord England
Damarbetsbord England

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, lådfronter med dekor av intarsia, dragknoppar i mässing, höjd ca 75, 48x35 cm

Ytskador, fotkryss med lagning

616406

2019-02-20