Andreas Kock Skin deep "Georgia"
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
ANDREAS KOCK (född 1973): Skin deep "Georgia", signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Kock 2013, 2/3, C-print, 130x102,5 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
616407
2019-03-10