Andreas Kock Skin deep "Georgia"

Andreas Kock Skin deep
Andreas Kock Skin deep
Andreas Kock Skin deep
Andreas Kock Skin deep
Andreas Kock Skin deep
Andreas Kock Skin deep

Klubbat för:

28 000 SEK

35 000 SEK

ANDREAS KOCK (född 1973): Skin deep "Georgia", signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Kock 2013, 2/3, C-print, 130x102,5 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

616407

2019-03-10