Teckningar

Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, ca 30 st, bl a 2 st teckningar av Maia Synnergren och tuschtecknign av Maja Söderlund, bildytorna mellan ca 11x14 och 31x22 cm

Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.

616411

2019-02-23