Tillbaka till katalog
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beskrivning
JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 335587, cal 428/2, verknr. 418013, läderband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 29 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
616422
Datum:
2019-02-20