Tillbaka till katalog

Jaege-LeCoultre herrarmbandsur

Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur
Jaege-LeCoultre herrarmbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

Beskrivning

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 335587, cal 428/2, verknr. 418013, läderband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 29 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

616422

Datum:

2019-02-20