Nicolai Johannes Astrup, träsnitt
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NICOLAI JOHANNES ASTRUP (1880-1928): Bukken som kom til himmelrike, signerad och daterad N. Astrup 1905, träsnitt, ca 19,5x24,5 cm
616426
2019-03-10