Nicolai Johannes Astrup, träsnitt

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

NICOLAI JOHANNES ASTRUP (1880-1928): Bukken som kom til himmelrike, signerad och daterad N. Astrup 1905, träsnitt, ca 19,5x24,5 cm

616426

2019-03-10