Bordslampa bouillottetyp

Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp
Bordslampa bouillottetyp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, bouilotte-typ, mässing, bemålad plåtskärm, dekor med fabeldjur, höjd 56 cm

Bruksslitage

616427

2019-02-20