Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRETA GERELL, (1898-1982) hästar på hed, signerad samt daterad 1946, olja på pannå, ca 37x45 cm

616429

2019-02-21