Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (5) Tidningsläsaren, 1 med blindstämpel Staffan Hallström, blandteknik och färglitografi/provtryck/etsning, varierande mått
Oramade, skador, hanteringsveck, fläckar
616441
2019-02-22