Staffan Hallström
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (5) Modeller samt Kvinnoansikten, delvis med blindstämpel Staffan Hallström, etsningar samt litografier, varierande mått, bladmått ca 76x57, 78x62, 81x63 cm
Oramade, skador, fläckar
616447
2019-02-22