Fagas fåtöljer

Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer
Fagas fåtöljer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, Fagas, Danmark, stomme i betsad bok, lösa plymåer klädda i gul plyschtextil, dito klädda armstöd, märtka undertill Fagas, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, klädseln ställvis något blekt, underredet på ena med skador

616448

2019-02-21