Teckningar

Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR, akvareller, tryck och etsningar, ca 26 st, varav flertalet 20-tals teckningar och skisser av Oscar Keen, bildytor mellan ca 56x74 och 22,5x12 cm

Fläckar, gulnader, slitage, revor. Ej fullständigt genomågnna.

616450

2019-02-23