Ljusstakar gustavianska

Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska
Ljusstakar gustavianska

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, fot i marmor, förgyllda, stommen i glas med imitiation av porfyr i papper, höjd 17 cm

Foten med smärre nagg

616453

2019-02-20