Erik Osslund oljemålning

Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OSSLUND (1913-82): marint motiv, signerad Erik Osslund, olja på duk, bildyta 50x61 cm

616476

2019-02-20