Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
ENDIS BERGSTRÖM (1866-1950): Kvinnoporträtt, signerad Endis B m, daterad 1903, olja på duk, ca 87x73 cm
Krackeleringar, mindre hål efter spik, något ojämn duk på vissa ställen
616489
2019-02-26