Endis Bergström oljemålning

Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

ENDIS BERGSTRÖM (1866-1950): Kvinnoporträtt, signerad Endis B m, daterad 1903, olja på duk, ca 87x73 cm

Krackeleringar, mindre hål efter spik, något ojämn duk på vissa ställen

616489

2019-02-26