Endis Bergström oljemålning

Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning
Endis Bergström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

ENDIS BERGSTRÖM (1866-1950): Mansporträtt, signerad Endis B m, daterad 1927, olja på duk ca 87x73 cm

Mindre färgbortfall

616490

2019-02-26