Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
ENDIS BERGSTRÖM (1866-1950): Mansporträtt, signerad Endis B m, daterad 1927, olja på duk ca 87x73 cm
Mindre färgbortfall
616490
2019-02-26