Ludvig Richarde oljemålning
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Kullaberg, signerad och daterad L Richarde Kullen (18) 89, olja på duk uppfodrad på pannå av papp, 29x39 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
616492
2019-03-10