Ludvig Richarde oljemålning

Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

10 000 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Kullaberg, signerad och daterad L Richarde Kullen (18) 89, olja på duk uppfodrad på pannå av papp, 29x39 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

616492

2019-03-10