Skål Venini Murano

Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano
Skål Venini Murano

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VENINI, skål, grön glasmassa, stämplad "Venini Murano Made in ItalyW, höjd ca 10 cm, 15x10 cm

Smärre mynningsnagg

616524

2019-02-22