Elis Kauppi silverhalsband

Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband
Elis Kauppi silverhalsband

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS KAUPPI, collier, sterlingsilver, stel länk med hänge, Kaupittaan Kulta, Finland, 1970-tal, länkens diameter ca 11,5 cm, hängets längd ca 5 cm, vikt ca 21 gram

Bruksslitage

616529

2019-02-23