Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

4 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 33, "Om fader Movitz överfart till Djurgården", 1984, signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, 43x87 cm

616532

2019-02-21