Klubbat för:
6 000 SEK
4 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 33, "Om fader Movitz överfart till Djurgården", 1984, signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, 43x87 cm
616532
2019-02-21