Peter Dahl bok och 4 färglitografier
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Grafik 1952-2008/Mapp, innehållande 4 färglitografier:"Minnen från Göteborg", "Dansscen", "Minnesbild från Fredmans epistlar", "Farmors hus, en drömbild", signerade, 312/375, 30x43 cm, samt bok utgiven av Hedenius Konsthandel Stockholm, 2008
616533
2019-02-21